X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
2 - خرداد‌ماه - 1386 ساعت 10:55 ق.ظ

راستش این وبلاگ رو می خواستم خیلی زودتر از اینها معرفی کنم ولی بخاطر اینکه دسترسی به اینترنت نداشتم نشد معرفی کنم و قبل از من چند سایت معروف مثل ایسنا و وبنا این وبلاگ را معرفی کردند. در کل هر موقع ماهی را از آب بگیری تازست.

وبلاگ داستانک یک مرجع کاملی هست از داستانک های کوتاه فارسی که جدیداً یک مسابقه داستان نویسی گذاشته و اگر داستان جدیدی دارید سریعا برای نویسنده اش بفرستید. البته اینو بگم که هر چند نویسنده این وبلاگ یکی از بهترین دوستان منه ولی با این حال وبلاگ تر و تمیزی داره. برای شرکت در مسابقه این وبلاگ روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.dastanak.ir/weblog/?p=88

اما یک داستانک کوچک و زیبا از داستانک های وبلاگ داستانک:

"روزی اتوبوس خلوتی در حال حرکت بود.

پیرمردی با دسته گلی زیبا روی یکی از صندلی‌ها نشسته بود. مقابل او دخترکی جوان قرار داشت که بی‌نهایت شیفته زیبایی و شکوه دسته گل شده بود و لحظه‌ای از آن چشم برنمی‌داشت.

زمان پیاده شدن پیرمرد فرا رسید. قبل از توقف اتوبوس در ایستگاه پیرمرد از جا برخاست، به سوی دخترک رفت و دسته گل را به او داد و گفت: متوجه شدم که تو عاشق این گلها شده‌ای. آنها را برای همسرم خریده بودم و اکنون مطمئنم که او از اینکه آنها را به تو بدهم خوشحال‌تر خواهد شد.

دخترک با خوشحالی دسته گل را پذیرفت و با چشمانش پیرمرد را که از اتوبوس پایین می‌رفت بدرقه کرد و با تعجب دید که پیرمردی به سوی دروازه آرامگاه خصوصی آن سوی خیابان رفت و کنار قبری نزدیک در ورودی نشست…."

برای دیدن این وبلاگ زیبا به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.dastanak.ir/weblog/

در پایان اگر فکر می کنید که یک وبلاگ خوب و خفن! دارید می تونید در قسمت نظرات معرفیش کنید و مطمئن باشید که من به وبلاگتون سر می زنم.

در ضمن آماده تبادل لینک با تمامی وبلاگی های عزیز هستم

عزت مزید

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo